Premijer Mirko Cvetković kaže da je Srbija sređena zemlja sa fer i povoljnim uslovima privređivanja, zbog čega predstavlja povoljnu destinaciju za investitore.
Na otvaranju plenarne skupštine organizacije "Post Evropa" Cvetković je rekao da su mnogi proizvođači prepoznali prednosti Srbije koji se ogledaju i u vrednoj i obrazovanoj radnoj snazi i da su čak i u doba krize postali partneri naše zemlje.
On naglašava da geostrateški položaj Srbije otvara perspektive naša zemlja bude važna evropska raskrsnica puteva i pruga, ali i moćno čvorište telekomunikacionih veza i svih vidova saobraćaja.
Prema rečima premijera, ambicija ove vlasti je da se taj potencijal iskoristi na najbolji način zbog čega država čak i u doba krize ulaže značajna sredstva u razvoj infrastrukture.
Ostavi komentar