EUR 119,19 USD 100,88 CHF 102,78

Kursna lista


Zvanični kurs Evra za dan 23.10.17. :: 119.2094 rsd

Beogradska berza - izvor www.belex.rs

AERO :: 1.395 :: 0,22%    ALFA :: 35.255 :: 0,00%    BDBP :: 1.700 :: 0,00%    ENHL :: 1.220 :: 0,00%    GLOS :: 120 :: -7,69%    KMBNPB :: 830 :: 1,22%    KOPB :: 7.500 :: 0,00%    MTLC :: 1.911 :: -3,97%    NIIS :: 694 :: -0,14%    PRGS :: 12 :: 0,00%    SJPT :: 306 :: -5,26%    TGAS :: 12.001 :: 1,82%    VBSE :: 700 :: 13,82%    VZAS :: 141 :: -6,62%    Beogradska berza a.d. ATSVS :: 100 :: 0,00%    AVLP :: 480 :: 0,00%    CRSG :: 300 :: 0,00%    GLBG :: 30 :: 0,00%    HMBG :: 550 :: 8,91%    IKRB :: 80 :: 0,00%    JDAR :: 1.000 :: 0,00%    MNHL :: 1.120 :: 0,00%    NFTA :: 4.000 :: 0,00%    PDCL :: 5.100 :: 2,00%    RUDO :: 149 :: 0,00%    SNCE :: 3.499 :: 0,00%    Beogradska berza a.d.
  • BELEX 15
  • BELEXline
VBSEValjaonica bakra Sevojno a.d. , Sevojno13,82%
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd1,82%
KMBNPBKomercijalna banka a.d. , Beograd1,22%
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd0,22%

Akcije sa najvećim rastom cene na regulisanom tržištu (20.10.2017)

GLOSGlobos osiguranje a.d. , Beograd-7,69%
VZASVeterinarski zavod Subotica a.d. , Subotica-6,62%
SJPTSojaprotein a.d. , Bečej-5,26%
MTLCMetalac a.d. , Gornji Milanovac-3,97%
NIISNIS a.d., Novi Sad-0,14%

Akcije sa najvećim padom cene na regulisanom tržištu (20.10.2017)

AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd3.292.534,00
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd2.003.740,00
MTLCMetalac a.d. , Gornji Milanovac1.391.120,00
NIISNIS a.d., Novi Sad1.125.910,00
ALFAAlfa plam a.d. , Vranje458.315,00
KOPBKopaonik a.d. , Beograd360.000,00
BDBPBudućnost a.d. , Bačka Palanka323.000,00
KMBNPBKomercijalna banka a.d. , Beograd200.030,00
SJPTSojaprotein a.d. , Bečej196.911,00
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd24.002,00

Akcije sa najvećim prometom na regulisanom tržištu (20.10.2017)



Prime Listing - Akcije - (20.10.2017)

SimbolCenaPromena %OpenMaxMinVWAPObimPromet
AERO1.3950,221.3711.4001.3711.3952.3613.292.534
ENHL1.2200,001.2211.2211.2201.2201.6422.003.740
NIIS694-0,146926966926941.6221.125.910
SJPT306-5,26305307305306643196.911

Prime Listing - Obveznice RS - (20.10.2017)

SimbolCenaPrinosPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet

Standard Listing - Akcije - (20.10.2017)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
MTLC1.911-3,971.9501.9501.9101.9117281.391.120

Open Market - Akcije - (20.10.2017)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
ALFA35.2550,0035.25535.25535.25535.25513458.315
BDBP1.7000,001.7001.7001.7001.700190323.000
GLOS120-7,69120120120120738.760
KMBNPB8301,22830830830830241200.030
KOPB7.5000,007.5007.5007.5007.50048360.000
PRGS120,00121212121.25015.000
TGAS12.0011,8212.00112.00112.00112.001224.002
VBSE70013,827007007007003021.000
VZAS141-6,62141141141141101.410

MTP - Akcije - (20.10.2017)

SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
ATSVS1000,001.0342.6651.034103.400
AVLP4800,001214125.760
CRSG3000,00453864453135.900
GLBG300,002.2042.2102.20466.120
HMBG5508,91438504022.000
IKRB800,001121141008.000
JDAR1.0000,00134189134134.000
MNHL1.1200,001242.268124138.880
NFTA4.0000,0020302080.000
PDCL5.1002,001164020102.000
RUDO1490,001.28311011016.390
SNCE3.4990,0056151034.990

MTP - Obveznice - (20.10.2017)

SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet