Zvanični kurs Evra za dan 21.09.20. :: 117.5935 rsd

Beogradska berza - izvor www.belex.rs

AERO :: 911 :: -0,22%    FITO :: 2.550 :: 0,00%    NIIS :: 578 :: -0,34%    Beogradska berza a.d. Beogradska berza a.d.

Put do prve akcije: Kako odabrati pravog brokera?

„Berza je kocka“, „Akcije se ne prodaju dok ne dostignu nabavnu cenu“, „Akcije sa nižom apsolutnom vrednošću su jeftinije“..ovo su samo neke od...
srbija
08.01.2019
  • BELEX 15
  • BELEXline

Svetske berze

DAX13.116,25-91,87-0.7 %
Nasdaq10.793,28-117,00-1.08 %
CAC 404.978,18-61,32-1.23 %
Dow Jones Ind27.657,42-244,56-0.88 %
S&P 5003.319,47-37,54-1.13 %
FTSE 1006.007,10-42,80-0.71 %
Nikkei 22523.360,30+40,93+0.18 %
Nikkei 5002.385,92+18,50+0.78 %
Hang Seng24.202,72-252,69-1.04 %
Shangai Composite3.324,25-13,84-0.42 %

Železara nagrizla poslovanje Tehnogasa u prvih šest meseci, profit pao za trećinu
Beogradski proizvođač i distributer tehničkih gasova, Messer Tehnogas (TGAS), objavio je rezultate poslovanja za prvu polovinu godine u kojoj je zabeležen pad profitabilnosti pre svega usled smanjenja proizvodnje kod glavnog kupca smederevske železare HBIS Group...

berza
02.09.2020


Nema akcija sa rastom cene.

Akcije sa najvećim rastom cene na regulisanom tržištu (18.09.2020)

NIISNIS a.d., Novi Sad-0,34%
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd-0,22%

Akcije sa najvećim padom cene na regulisanom tržištu (18.09.2020)

NIISNIS a.d., Novi Sad725.100,00
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd9.086,00
FITOGalenika Fitofarmacija a.d. , Zemun7.650,00

Akcije sa najvećim prometom na regulisanom tržištu (18.09.2020)


Prime Listing - Akcije - (18.09.2020)

SimbolCenaPromena %OpenMaxMinVWAPObimPromet
AERO911-0,22900914900909109.086
NIIS578-0,345655805635771.257725.100

Prime Listing - Obveznice RS - (18.09.2020)

SimbolCenaPrinosPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
RSSDS2021396,75000,000,0496,750096,750096,750096,750014.434164.213
RSSDS2021495,55000,000,0495,550095,550095,550095,550014.434162.176
RSSDS2022593,92000,000,0293,920093,920093,920093,920014.434159.409
RSSDS2022692,00000,000,0092,000092,000092,000092,000014.434156.151
RSSDS2023791,10000,000,0091,100091,100091,100091,100014.434154.623
RSSDS2023890,17000,000,0190,170090,170090,170090,170014.434153.044

Standard Listing - Akcije - (18.09.2020)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet

Open Market - Akcije - (18.09.2020)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
FITO2.5500,002.5502.5502.5502.55037.650

MTP - Akcije - (18.09.2020)

SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet

MTP - Obveznice - (18.09.2020)

SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
Kalkulator dozvoljenog minusa
Dozvoljeni minus
Nedozvoljeni minus
dana