EUR 119,40 USD 100,77 CHF 104,22

Kursna lista


Zvanični kurs Evra za dan 27.09.17. :: 119.4324 rsd

Beogradska berza - izvor www.belex.rs

AERO :: 1.352 :: -0,22%    CCNB :: 10.400 :: 0,00%    DINNPB :: 3.200 :: 3,26%    DNOS :: 1.300 :: 0,00%    ENHL :: 1.220 :: 0,00%    FITO :: 2.700 :: -1,82%    GLOS :: 130 :: 0,00%    IMPL :: 3.500 :: -2,83%    JMBN :: 6.500 :: -4,40%    KMBN :: 1.910 :: -0,37%    KOPB :: 7.500 :: 0,00%    MTLC :: 1.900 :: 0,00%    NIIS :: 673 :: 0,15%    PRGS :: 11 :: -8,33%    SJPT :: 358 :: 15,48%    TGAS :: 12.282 :: -1,76%    VZAS :: 157 :: -1,88%    Beogradska berza a.d. AKDM :: 310 :: -8,82%    BASB :: 489 :: 0,00%    CNTA :: 7.800 :: 0,00%    CRSG :: 300 :: 0,00%    ERZJ :: 1.600 :: -11,11%    OMOL :: 1.000 :: 25,00%    PPVA :: 650 :: 4,84%    SLNP :: 220 :: 0,00%    TLKB :: 2.200 :: 0,00%    VRBG :: 500 :: 0,00%    Beogradska berza a.d.
  • BELEX 15
  • BELEXline
SJPTSojaprotein a.d. , Bečej15,48%
DINNPBPhilip Morris Operations a.d. , Niš3,26%
NIISNIS a.d., Novi Sad0,15%

Akcije sa najvećim rastom cene na regulisanom tržištu (26.09.2017)

PRGSProgres a.d. , Beograd-8,33%
JMBNJubmes banka a.d. , Beograd-4,40%
IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno-2,83%
VZASVeterinarski zavod Subotica a.d. , Subotica-1,88%
FITOGalenika Fitofarmacija a.d. , Zemun-1,82%
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd-1,76%
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd-0,37%
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd-0,22%

Akcije sa najvećim padom cene na regulisanom tržištu (26.09.2017)

CCNBHalkbank a.d. , Beograd34.164.034,00
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd2.139.270,00
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd1.782.180,00
NIISNIS a.d., Novi Sad1.322.480,00
KOPBKopaonik a.d. , Beograd1.177.500,00
FITOGalenika Fitofarmacija a.d. , Zemun1.163.710,00
DINNPBPhilip Morris Operations a.d. , Niš1.027.150,00
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd319.330,00
IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno175.000,00
JMBNJubmes banka a.d. , Beograd110.500,00

Akcije sa najvećim prometom na regulisanom tržištu (26.09.2017)






Halkank najprometniji, Impol nastavio silazni trend
Današnji trgovački dan doneo je prilično raznovrsno trgovanje, uz dominaciju beogradske Halkbanke (CCNB). Ukupan promet iznosio je 49,4 miliona RSD (0,4 miliona EUR), dok je indeks Belex15 neznatno pao na 723,6 poena....

srbija
26.09.2017


Prime Listing - Akcije - (26.09.2017)

SimbolCenaPromena %OpenMaxMinVWAPObimPromet
AERO1.352-0,221.3501.3521.3501.3503344.552
ENHL1.2200,001.2001.2201.2001.2201.4611.782.180
NIIS6730,156726796706731.9661.322.480
SJPT35815,4833337233335812042.900

Prime Listing - Obveznice RS - (26.09.2017)

SimbolCenaPrinosPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet

Standard Listing - Akcije - (26.09.2017)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
KMBN1.910-0,371.9151.9151.9101.9101.1202.139.270
MTLC1.9000,001.9001.9051.9001.90055104.525

Open Market - Akcije - (26.09.2017)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
CCNB10.4000,0010.40010.40210.40010.4003.28534.164.034
DINNPB3.2003,263.1993.2003.1993.2003211.027.150
DNOS1.3000,001.3001.3001.3001.3004457.200
FITO2.700-1,822.7012.7012.7002.7004311.163.710
GLOS1300,0013013013013011414.820
IMPL3.500-2,833.5003.5003.5003.50050175.000
JMBN6.500-4,406.5006.5006.5006.50017110.500
KOPB7.5000,007.5007.5007.5007.5001571.177.500
PRGS11-8,33111111114685.148
TGAS12.282-1,7611.55512.50011.55512.28226319.330
VZAS157-1,88157157157157101.570

MTP - Akcije - (26.09.2017)

SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
AKDM310-8,821.806505015.500
BASB4890,0050505024.450
CNTA7.8000,00525252405.600
CRSG3000,001.4521.5001.452435.600
ERZJ1.600-11,1129111.600
OMOL1.00025,00100211100100.000
PPVA6504,848410442.600
SLNP2200,0021.22022.17720.9504.609.000
TLKB2.2000,0031453168.200
VRBG5000,00200400200100.000

MTP - Obveznice - (26.09.2017)

SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet