Tekst objavljen: 18.09.2015 8:33        


BEOGRAD, 18. septembra (Tanjug) - Još se ne zna ko će biti novi predsednik Komisije za hartije od vrednosti, s obzirom da nijedna poslanička grupa nije dostvila svoj predlog, izjavio je danas predsednik skupštinskog Odbora za finansije Veroljub Arsić. Skupštinski Odbor za finansije je 17. jula konstatovao ostavku predsednika Komisije za hartije od vrednosti Zorana Ćirovića.

Arsić: Još nema predloga ko će biti na čelu Komisije

"Odbor za finansije je uputio poziv svim šefovima poslaničkih grupa da predlože svoje kandidate i nijedan od šefova, bez obzira da li su iz vladajuće većine ili iz stranaka koje ne podržavaju vladu, nije uputio predlog", rekao je Arsić novinarima u Skupštini Srbije.

On kaže da ne zna zašto nisu dostavili predloge, "valjda zbog godišnjih odmora".

"Ja čekam i ako to ne urade onda ćemo odrediti neki rok da se izjasne", rekao je Arsić dodajući da bi parlament to pitanje trebalo da reši na nekoj od prvih redovnih sednica, ako ne već na prvoj sednici.

Ostavi komentar


Pročitao/la sam i prihvatam uslove korišćenja




Refresh

Povezane teme:

Kalkulator dozvoljenog minusa
Dozvoljeni minus
Nedozvoljeni minus
dana