Tekst objavljen: 23.05.2015 9:05        

ZAGREB, 8. maja (Tanjug) - Ledo Grupa je u prvom tromesečju ove godine ostvarila dobit od 88 hiljada (11.570 evra) kuna za razliku od istog razdoblja lani kada je ostvaren gubitak od 40 miliona kuna. Ukupni prihodi Grupe iznosili su 355,4 miliona kuna i porasli su za 11,3 odsto, prvenstveno usled intenzivnih marketinških i prodajnih aktivnosti, prenosi Seebiz.

Ledo Grupa u malom plusu

ZAGREB, 8. maja (Tanjug) - Ledo Grupa je u prvom tromesečju ove godine ostvarila dobit od 88 hiljada (11.570 evra) kuna za razliku od istog razdoblja lani kada je ostvaren gubitak od 40 miliona kuna.
Ukupni prihodi Grupe iznosili su 355,4 miliona kuna i porasli su za 11,3 odsto, prvenstveno usled intenzivnih marketinških i prodajnih aktivnosti, prenosi Seebiz.
Glavninu prihoda Leda čine prihodi od prodaje koji su porasli 7,4 odsto i dostigli su 329,1 milion kuna.
Ukupni rashodi iznosili su 350,6 miliona kuna i smanjeni su za 0,38 odsto.

Ostavi komentar


Pročitao/la sam i prihvatam uslove korišćenja




Povezane teme:

Kalkulator dozvoljenog minusa
Dozvoljeni minus
Nedozvoljeni minus
dana