OTAVA,10. marta (Tanjug) - Najveći kanadski lanac prodavnica za prodaju prehrambene robe na malo, Loblo (Loblaw) namerava da 2025. otvori 50 novih prodavnica i da renovira 100 postojećih prodajnih mesta. Uprava kompanije u današnjem saopštenju navodi da je reč o projektu vrednom 1,2 milijarde kanadskih dolara.
OTAVA,10. marta (Tanjug) - Najveći kanadski lanac prodavnica za prodaju prehrambene robe na malo, Loblo (Loblaw) namerava da 2025. otvori 50 novih prodavnica i da renovira 100 postojećih prodajnih mesta.
Uprava kompanije u današnjem saopštenju navodi da je reč o projektu vrednom 1,2 milijarde kanadskih dolara.
Zahvaljucući ovom ulaganju, biće otvoreno 20.000 radnih mesta, bilo na izgradnji novih objekta, bilo u prodavnicima, bilo na administravnim poslovima.
Kompanija takodje namerava da investira u onlajn prodaju.
Na 50 prodajnih mesta asortiman robe biće proširen i na kolekciju jeftine odeće Jo Freš, prenosi Radio Kanada.
Ostavi komentar