Tekst objavljen: 02.06.2025 11:25        


U Kunsthausu u Cirihu je održana prva RE-CONNECT konferencija, događaj namenjen povezivanju investitora i kupaca iz dijaspore sa novim projektima iz oblasti nekretnina u Srbiji, Crnoj Gori, Bosni i Hercegovini i Hrvatskoj

Model „Investiram na kvadrat" predstavljen u Cirihu na prvoj RE-CONNECT konferenciji


Na ovom ekskluzivnom real estate događaju, koji okuplja preko 100.000 članova dijaspore iz DACH regiona (Nemačka, Austrija, Švajcarska), premijerno je predstavljen inovativni model zajedničke stanogradnje „Investiram na kvadrat". Autor modela Dušan Uzelac istakao je zainteresovanost dijaspore za ovakvim vidom investiranja „kod kuće" i važnost jačanja poverenja dijaspore u lokalne projekte i investicione prilike.



Model „Investiram na kvadrat" predstavlja novu perspektivu u oblasti direktnog ulaganja u nekretnine, nudeći mogućnost učešća u projektu i sa relativno malim kapitalom, uz jasne principe poslovanja i potencijal za stimulativan profit. Ovaj model grupnog investiranja, nastao u Srbiji, otvara vrata tržišta nekretnina i onima koji ranije nisu imali priliku da u njemu učestvuju.


Za one koji možda do sada nisu čuli, aktuelni prošireni projekat "Ustanička 80+" je prva zgrada u Srbiji koja se gradi po modelu grupnog investiranja.U pitanju je direktno zajedničko investiranje u stambeno-poslovnu zgradu u Ustaničkoj ulici u Beogradu, planirane površine 8.878 kvadrata, koja će obuhvatiti oko 88 stambenih jedinica, 14 lokala i 140 garažnih mesta. Investicioni kvadrat za ovaj projekat iznosi 1862 evra, dok je projektovani profit oko 431 evro po kvadratu.

Više o samom projektu i svim aktuelnim informacijama možete saznati na portalu investiram.rs.

Ostavi komentar


Pročitao/la sam i prihvatam uslove korišćenja




Povezane teme:
grupno investiranje švajcarska cirih dušan uzelac investiram na kvadrat re-connect konferencija

Kalkulator dozvoljenog minusa
Dozvoljeni minus
Nedozvoljeni minus
dana