BEOGRAD, 5. marta (Tanjug) - Kompanija Imlek nagradila je na originalan način autorku najromantičnije poruke, u okviru akcije "Neka ceo grad vidi šta osećaš", postavljanjem njene pobedničke ljubavne poruke na bilbord - tako da je podeli sa svima. Kako je navedeno u saopštenju Imleka, pobednički tekst postavljen je na bilbordu u Novom Sadu, gradu u kojem živi autorka najlepše ljubavne poruke.
BEOGRAD, 5. marta (Tanjug) - Kompanija Imlek nagradila je na originalan način autorku najromantičnije poruke, u okviru akcije "Neka ceo grad vidi šta osećaš", postavljanjem njene pobedničke ljubavne poruke na bilbord - tako da je podeli sa svima.
Kako je navedeno u saopštenju Imleka, pobednički tekst postavljen je na bilbordu u Novom Sadu, gradu u kojem živi autorka najlepše ljubavne poruke.
Kompanija Imlek je povodom Dana zaljubljenih pružila jedinstvenu priliku učesnicima Flert Facebook konkursa da na najlepši način obraduju svoju voljenu osobu ili simpatiju.
"Najlepši trenuci beleže se na posebnim mestima, a ovaj jedinstveni poklon kompanije Imlek ostaće sigurno dugo zabeležen u sećanju pobednice", navedeno je u saopštenju.
Ostavi komentar