BEOGRAD, 19. marta (Tanjug) - Kompanije S-Leasing i S-Rent spremile su pogodnosti za ovogodišnji Sajam automobila - kamatne stope od nula do 3,99 odsto za finansijski lizing, a za dugoročni zakup vozila fiksnu ratu i gratis kasko osiguranje tokom prve godine korišćenja. Klijenti će moći da se opredele za dve opcije - finansijski lizing ili dugoročni zakup, a sajamske akcije će trajati do kraja aprila, saopštile su danas te ko
BEOGRAD, 19. marta (Tanjug) - Kompanije S-Leasing i S-Rent spremile su pogodnosti za ovogodišnji Sajam automobila - kamatne stope od nula do 3,99 odsto za finansijski lizing, a za dugoročni zakup vozila fiksnu ratu i gratis kasko osiguranje tokom prve godine korišćenja.
Klijenti će moći da se opredele za dve opcije - finansijski lizing ili dugoročni zakup, a sajamske akcije će trajati do kraja aprila, saopštile su danas te kompanije.
"U zavisnosti od modela automobila, kamatne stope se za najprodavanije brendove kreću od nula odsto do 3,99 odsto u finansijskom lizingu. Za sve klijente koji planiraju dugoročni zakup, S-Rent je obezbedio mogućnost fiksne rate u toku trajanja ugovora, kao i gratis kasko za prvu godinu trajanja zakupa. Novi klijenti će imati priliku da voze novi automobil u roku od nekoliko dana", izjavio je predsednik Izvršnog odbora S-Leasinga i direktor S-Renta Bojan Vračević.
Ostavi komentar