Tekst objavljen: 17.08.2015 12:45        


VRANJE, 17. avgusta (Tanjug) - Radovi na prilaznom putu do fabrike "Geoks" u Bunuševcu, vredni oko 6,5 miliona dinara, biće završeni početkom septembra što će doprineti da ta italijanska fabrika radi u punom kapcitetu.

Za izgradnju saobraćajnice - 6,5 miliona dinara

Radove je danas obišao gradonačelnik Zoran Antić istakavši da će pored prilazne trase od puta Vranje Dubnica, dužine 200 i širine osam metara, biti izgrađena i jedna strana trotoara od behaton ploča.

"Ukupna vrednost investicije je oko 6,5 miliona dinara, a rok za završetak radova je 15 dana od uvođenja u posao", rekao je Antić, objavljeno je na sajtu grada.

On je istakao i da će "izgradnjom prilaznog puta biti stvoreni uslovi da 4. septembra fabrika "Geoks" otpočne sa radom u punom kapacitetu".

Ostavi komentar


Pročitao/la sam i prihvatam uslove korišćenja




Povezane teme:

Kalkulator dozvoljenog minusa
Dozvoljeni minus
Nedozvoljeni minus
dana