Većina prodavnica u Srbiji radiće skraćeno na Badnji dan, 6. januara, a 7. januara, na Božić, uglavnom neće raditi.
Merkator S najavio je da će u nedelju, 6. januara svi maloprodajni objekti raditi do 19.00 sati, a u ponedeljak, 7. januara svi Roda supermarketi i marketi radiće skraćeno, do 10.00, dok će ostali maloprodajni objekti biti zatvoreni.
Super Vero najavio je da će 6. januara raditi do 19.00, a u ponedeljak će biti zatvoren.
Maksi i Mini Maksi prodavnice, Tempo i Tempo Ekspreš u ponedeljak neće raditi, a 6. januara radiće do 15.00. Prodavnice koje inače rade 24 sata, radiće tog dana do 18.00 sati.
Sekretarijat za privredu Grada Beograda je objavio da će u nedelju, 6. januara, dežurne prodavnice prehrambenih proizvoda i dežurne samousluge raditi od 8 do 12 sati.
Prodavnice neprehrambenih proizvoda mogu biti zatvorene u ponedeljak, 7. januara, dok će dežurne prodavnice prehrambenih proizvoda i dežurne samousluge biti otvorene od 8 do 12 sati. Narednog dana, u utorak, 8. januara, mogu biti zatvorene od 8 do 13 sati ili od 13 do 20 sati.
Zelene pijace u Beogradu neće raditi 7. januara. Jedino će pijace "Zemun", "Banovo brdo", "Bele vode" i "Dušanovac" raditi, ali skraćeno, od 6 do 13 časova.
Ostavi komentar